У брянській області рф запровадили обмеження на продаж пального в ємності, щоб запобігти штучному дефіциту. Про це повідомив виконувач обов’язків губернатора регіону єгор ковальчук, передає Astra, пише УНН.
Деталі
За словами посадовця, у регіоні фіксують незначне зростання цін на бензин у частини мережевих операторів, а також скарги мешканців на роботу місцевих заправних станцій.
Щоб уникнути створення штучного дефіциту, введено заборону на заправку в ємності
Влада регіону визнала проблеми з доставкою пального
Виконувач обов’язків губернатора також заявив про труднощі з постачанням пального до прикордонних районів області.
За його словами, причиною стали загрози ударів безпілотників по логістичних маршрутах.
Ковальчук додав, що регіональна влада доручила перевірити ситуацію з цінами на пальне після звернень місцевих жителів.
Обмеження стосується саме відпуску пального в каністри та інші ємності, тоді як заправка транспортних засобів триває у звичайному режимі.
Україна готова до прямих переговорів з рф, але терпіння не безмежне - постпред в ООН
Зеленський обговорив із королем Бельгії атаку на Лавру та посилення санкцій проти рф
Що передбачає угода США та Ірану — перші подробиці
Робоча зустріч за участю Зеленського на саміті G7 завершилася