Режим білоруського правителя олександра лукашенка поінформований, що у разі будь-яких провокаційних дій проти України отримає дзеркальну відповідь. Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга журналістам у п’ятницю, передає УНН.
За словами очільника української дипломатії, Київ постійно відстежує ситуацію на білоруському напрямку та уважно аналізує всі потенційні ризики, зокрема можливість використання території та інфраструктури білорусі для агресивних дій проти України.
“Режим лукашенка розуміє, що у разі провокативних дій Україна відповідатиме дзеркально. Про це білоруську сторону офіційно попереджали”, – наголосив Сибіга.
Також міністр повідомив, що українська сторона отримала дипломатичну ноту від білорусі.
“Ми отримали ноту від мінська про те, що вони пропонують якийсь певний режим відвідин у прикордонній зоні, посилаючись вже на недійсні документи”, – зазначив глава МЗС.
Рютте оцінив позицію Трампа щодо припинення війни в Україні після саміту G7
Зеленський обговорив з Патріархом Варфоломієм удари по Києво-Печерській лаврі та запросив його в Україну
Мадяр наказав розслідувати затримання інкасаторів Ощадбанку в Угорщині
Гегсет відзначив досягнення України та ефективність "ініціативи Трампа" PURL