Окупаційна влада оголосила надзвичайну ситуацію у Криму та Севастополі

Джерело

Ситуація з енергопостачання лишається складною у Криму, сподіваємось, що у Севастополі упродовж доби воно буде відновлене. Вводимо ситуацію надзвичайної ситуації. Це необхідно для того, щоб наші підприємці могли оцінювати певні моменти в ситуаціях зобовʼязань, як форс-мажорні. Також жителі, якщо через перепади напруги, згорить якесь обладнання першої необхідності, зможуть звернутись у муніципальні комісії за компенсаціями, — йдеться в заяві “губернатора Севастополя” Михайла Развожаєва.

Схожі повідомлення