Проїзд у транспорті Києва для школярів з липня буде платним – скільки коштує

Джерело

З 1 липня до 31 серпня 2026 року в столичному громадському транспорті діятимуть нові правила оплати проїзду для школярів та курсантів вищих військових навчальних закладів міста.

Правила для школярів

Як зазначається, на період літніх канікул проїзд для школярів стає платним. При цьому для власників учнівських квитків діє знижка у розмірі 75% на придбання проїзних.

Де придбати пільговий проїзний:

  • у застосунку “Київ Цифровий”;
  • у терміналах самообслуговування;
  • на сайті КП “ГІОЦ”;
  • у застосунку EasyPay.

Вартість проїзних на місяць:

  • 325 грн – безлімітний;
  • 162,50 грн – безлімітний на другу половину місяця;
  • 72,50 грн – 46 поїздок;
  • 97,50 грн – 62 поїздки;
  • 143,75 грн – 92 поїздки;
  • 192,50 грн – 124 поїздки.

У КМДА додали, що разові поїздки також доступні для оплати учнівським квитком, проте знижка 75% на них не розповсюджується.

Правила для курсантів

З 1 липня до 31 серпня курсанти вищих військових навчальних закладів міста мають сплачувати за проїзд у міському громадському транспорті на загальних підставах.

Схожі повідомлення