КИЇВ. 8 вересня. УНН. Звільнений з російської в’язниці український політв’язень Володимир Балух, якого госпіталізували з тілесними ушкодженнями зі столичного Гідропарку наразі в реанімації. Про це повідомила народний депутат від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
“Володимир Балух зараз в реанімації. За попередньою інформацією, політв’язні Кремля зібралися разом, аби привітати одне одного з річницею звільнення. Поряд знаходилася російськомовна компанія. Володя зробив зауваження, схоже ці люди могли потім його відстежити…. Таку інформацію отримала від Ахтема Чийгоза”, — написала Геращенко.
Як повідомлялося, поліція Києва встановлює обставини побиття звільненого з російської в’язниці українського політв’язня Володимира Балуха, якого госпіталізували з тілесними ушкодження зі столичного Гідропарку.
Нагадаємо, Балуху зламали ключицю та руку.
Як повідомлялося, український режисер Олег Сенцов заявив, що звільненого з російської в’язниці українського політв’язня Володимира Балуха побили сьогодні вночі.
СБУ та 3-й армійський корпус ЗСУ затримали російського агента під Лиманом
Дніпро зазнало атаки рф, є загиблий та 9 поранених
росіяни 44 рази атакували позиції Сил оборони України з початку доби - Генштаб
Купівля та оренда житла 2026 - у яких регіонах України найважче знайти однокімнатну квартиру