КИЇВ. 19 вересня. УНН. Новачок Української Прем’єр-ліги “Інгулець” звів внічию домашній матч третього туру турніру проти чернігівської “Десни”, передає кореспондент УНН.
У першому таймі варто згадати гострий удар через себе Сачінави — трохи повз воріт. На 49 хвилині Гітченко після удару Будківського у стрибку заніс м’яч у сітку воріт. Відповідь господарі відбулася вже через вісім хвилин. Сачінава гарматним пострілом з-за меж штрафної поцілив майже у верхній кут воріт чернігівців — 1:1.
Серед ювілеїв гри відзначимо те, що центрбек “Десни” Гітченко відзначив 200-й матч в УПЛ влучним ударом.
Отже, “Десна” з 5 очками наразі йде 4-ю, а “Інгулець” — 10-й (2 пункти).
Додамо, що 24 вересня “Десна” проведе матч Ліги Європи проти “Вольфсбурга”.
Голанд оформив дубль, а Норвегія здолала Сенегал у матчі з чотирма голами після перерви на ЧС-2026
Гаїті та Туреччина втратили шанси на вихід до плейоф ЧС-2026
Збірна Бельгії не зуміла обіграти Єгипет у першому турі футбольного ЧС-2026
Кабо-Верде створило сенсацію в матчі з Іспанією на ЧС-2026