Служба безпеки України викрила схему розтрати понад 100 мільйонів гривень колишніми керівниками “Укртрансбезпеки”. Чиновники здійснили закупівлю габаритно-вагових комплексів для зважування фур за завищеними цінами.
Про це повідомили у прес-службі СБУ.
За даними слідства, чиновники ” організували операцію в 2018 році.
“За версією слідства, посадові особи “Укртрансбезпеки” в змову з представниками комерційних структур придбали габаритно-вагові комплекси за вартістю, значно вище ринкової. До того ж, комплектація обладнання не дозволяла їх використання за цільовим призначенням”, – повідомили в СБУ.
За висновком експертів, дії чиновників завдали державі збитків майже на 109 млн гривень.
“Правоохоронці провели санкціоновані судом слідчі дії в приміщеннях Міністерства інфраструктури України, “Укртрансбезпеки” та за адресами проживання фігурантів справи. Під час обшуків вилучено документацію, яка підтверджує протиправну оборудку”, – додали в СБУ.
За даним фактом відкрито кримінальну справу, тривають слідчі дії. Після завершення судових експертиз буде прийнято рішення про повідомленні фігурантам про підозри.
Раніше РБК-Україна писало, що працівникам “Київзеленбуду” повідомили про підозру у розкраданні майже 78 млн гривень.
Також повідомлялося, що колишнього директора оборонного підприємства підозрюють у розтраті 5 млн гривень.
Робота в Україні влітку 2026 - кого шукають в Одесі та Карпатах та кому платять найбільше
Робота в Україні 2026 - яких спеціалістів шукають у прифронтових регіонах та які зарплати
Посадовців міськради Дніпра підозрюють у схемі розтрати 15 млн грн на сміттєвому полігоні
Черги на кордоні влітку ростуть - як виїхати з України швидко, поради ДПСУ