КИЇВ. 25 серпня. УНН. Коронавірусна хвороба COVID-19 при важкому стані у пацієнта може тривати кілька місяців, на відміну від того ж грипу. Про це в ефірі ток-шоу “Пульс” заявила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, передає УНН.
“Однією з особливостей захворювання, а його часто порівнюють з грипом… Категорично не згодна! Нічого спільного з грипом немає, абсолютно. Одна з особливостей така, що ця хвороба довга, вона досить довга. Грип 5 днів-тиждень, і ми вже розуміємо, одужує людина, або ускладнюється. Тут люди хворіють мінімум тижнів зо два, а то і три, а якщо важкий стан — два-три місяці”, — сказала Голуюовская.
Вона зазначила, що такі пацієнти лежать на лікарняних ліжках, і “в тому числі через це їх і не вистачає”.
Як повідомляв УНН, за словами Голубовської, для того, щоб Україна легше пройшла період зростання захворюваності, епідеміологи повинні прорахувати варіанти розвитку подій і розробити інструкції.
ВПО в Києві будуть підтримувати через профільний центр - Кличко показав фото
ДБР розслідує можливі порушення прав військових штурмового полку "Скеля"
У лікарні помер ще один поранений працівник гуманітарної організації на Херсонщині - ОВА
Помер екснардеп Олександр Рябека | УНН