КИЇВ. 25 серпня. УНН. На сьогоднішній день вже не госпіталізують так пацієнтів з COVID-19, як госпіталізували в березні. Вони лікуються в домашніх умовах. Про це заявила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі ток-шоу “Пульс”, передає УНН.
“Треба розуміти, що вже на сьогоднішній день ми вже не госпіталізуємо так, як в березні місяці. Ми самі багато чого не знали, не бачили, як весь світ не бачив, і ми госпіталізували тих пацієнтів, які зараз навіть по нашим нормативним документам з легким ступенем тяжіння не госпіталізуємо. Багато лікуються в домашніх умовах, багато хто не звертається”, — сказала Ольга Голубовська.
За її словами, в клініці вони бачать, як зростає кількість хворих, в тому числі і з важкою формою захворювання.
Нагадаємо, Голубовська не виключила зміни стратегії госпіталізації хворих COVID-19.
Пенсії в Україні 2026 - ПФУ пояснив, як змінити вид виплат онлайн
Народний рейтинг ухилянтів очолив голова ЦПК Віталій Шабунін - рух "Чесна мобілізація"
В "Армія+" з'явився статус для військових, які повертаються з СЗЧ - що він означає
Пляжі України перевірили на безпечність - результати МОЗ