КИЇВ. 21 вересня. УНН. Вакцинуватися від грипу потрібно всім, але особливо тим, хто вже перехворів коронавірусом. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявила інфекціоніст, заслужений лікар України Ольга Голубовська, повідомляє УНН.
“З досвіду південної півкулі, яка вже пройшла сезон грипу, спільне існування коронавірусної інфекції та грип було дуже не в значній кількості випадків, але робити щеплення необхідно. У нас люди виписуються з такими легенями, що вимагають кисневого концентратора вдома, але не дай Бог захворіти їм ще на грип на цьому тлі”, – зазначила лікар.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маски потрібно носити всім – Голубовська
Нагадаємо, раніше Ольга Голубовська заявляла, що в умовах пандемії кожна людина повинна себе вести як потенційно інфікована.
Новий сорт лопуха вивели в Україні - як він може стати овочем і бізнесом
Міноборони визначило строки та пояснило механізм повернення військових із СЗЧ до лав ЗСУ
Без 1,5 млн українців Польща "не виживе" - колишній президент Кваснєвський
Вакансії в ЗСУ після 50 років – куди направляють служити чоловіків старшого віку