КИЇВ. 19 вересня. УНН. У квітні українська столиця очолила антирейтинг і була визнана найбруднішим містом світу, обігнавши і Кривий ріг і Шанхай. Хоча ця проблема цілком вирішувана, за умов розробки та реалізації екологічних програм. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявила кандидат у мери Києва від партії “Слуга народу” Ірина Верещук, передає УНН.
“З екологією все набагато гірше. Дожилися до того, що у квітні Київ став найзабрудненішим містом світу. Навіть Кривий Ріг і Шанхай у Китаї менш забруднені, чим Київ.
Гроші цю проблему вирішили б, бо ми маємо розробляти проекти та програми, які б унеможливили такі речі потім”, – сказала вона.
Нагадаємо, що Київ став дійсно найбруднішим містом, очоливши світовий рейтинг за індексом якості повітря QIAir .
Крім того, нещодавно столиця стала лідером ще одного антирейтингу. Місто визнали найкорумпованішим в Україні у сфері будівництва.
За схему виїзду за кордон на "музичні гастролі" підозру отримав не лише ексочільник Мінкульту - з'явилися подробиці
У рф знову пригрозили регулярними масованими ударами по Україні після атаки на москву
Президент Чехії Павел позивається проти прем’єр-міністра Бабіша
Посол Ізраїлю в ООН посварився з представницею організації через звіт про порушення прав дітей