Північна і Південна Кореї ведуть переговори про проведення саміту лідерів. Зокрема, вони знову відкривають офіс прикордонного зв’язку.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.
“Обидві сторони обговорюють відновлення свого спільного відділення зв’язку перемир’я в селі Панмунджом на кордоні”, – йдеться у повідомленні.
Відомо, що президент Південної Кореї Мун Чже Ін і північнокорейський лідер Кім Чен Ин вивчають способи поліпшення напружених зв’язків шляхом обміну листами.
Зазначено, що цей саміт міг би допомогти відновити переговори між Пхеньяном і Вашингтоном, спрямовані на питання демонтажу ядерних і ракетних програм Півночі в обмін на пом’якшення санкцій.
Наразі деталі про проведення саміту не відомі.
Нагадаємо, Північна та Південна Кореї відновили роботу прямого телефонного сполучення.
Румунія попросила НАТО посилити захист Чорного моря після інцидентів із дронами
Дрони атакували хімзавод Азот у тульській області рф
NASA назвала імена чотирьох астронавтів історичної місії Artemis III
ООН закликала Іран розкрити запаси урану та прийняти інспекторів