2 жовтня компанія Microsoft підписала меморандум про співпрацю з українським урядом в особі Міністерства цифрової трансформації.
Про це повідомляє видання ain.ua.
Американська компанія планує вкласти в розвиток хмарних сервісів на українському ринку близько 500 мільйонів доларів. Інвестиції будуть направлені на будівництво двох дата-центрів на території України.
Голова відомства Михайла Федорова зазначив, що уряд розглядає можливість перенесення сервісів “Дія 2.0” у хмари Microsoft.
За домовленостями для українських держорганів і організацій передбачаються знижки або спеціальні умови для використання Microsoft Azure, Office 365 і іншим хмарних сервісів.
Нагадаємо, Microsoft планує створювати дата-центри під водою.
Ющенко також відмовився від Ордена Білого Орла через рішення щодо Зеленського
Землетрус магнітудою 6,7 сколихнув частину Індонезії і завдав руйнувань
мінськ надіслав Україні ноту щодо відвідин прикордоння, посилаючись на недійсні документи - Сибіга
Кількість загиблих при землетрусах у Венесуелі зросла до 589, поранених майже 3000