На Прикарпатті розгортають чотири лікарні другої хвилі для прийому хворих на COVID-19

 Джерело

На Прикарпатті чотири медичні заклади другої лінії готуються приймати хворих на коронавірус. Також в області додатково розгортають майже пів тисячі додаткових ліжок.

Про це повідомила перша заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка, передає Укрінформ.

“Головне сьогодні для нас – розгорнути додаткові ліжка. В нас були визначені 13 медзакладів першої лінії, де є 1256 ліжок. У цих закладах ми додатково розгорнули вже 200 ліжок. Крім того, ми звернулись до Максима Степанова, щоб п’ять наших закладів другої лінії були додатково включені для лікування хворих на COVID-19. Щодо чотирьох з них, а саме Тлумацької, Снятинської, Коломийської інфекційної та Богородчанської, ми отримали позитивну відповідь. Очікуємо, що вони якнайшвидше підпишуть контракти з НСЗУ і розпочнуть приймати хворих. Це дасть нам змогу розгорнути додатково ще 275 ліжок. Тобто пів тисячі ліжок ми зможемо додатково розгорнути для хворих на COVID-19”, – повідомила Савка.

Вона також зауважила, що в Івано-Франківській області ситуація з захворюванням на коронавірусну інфекцію є складною. У медзакладах області необхідно розгорнути додаткові ліжка, додала Савка. За її словами, влада працює над тим, аби збільшити кількість тестування людей та посилити їхнє інформування про необхідність дотримання карантинних заходів.

Нагадаємо, минулу добу в Україні зафіксували 1658 нових випадків COVID-19. 

Як відомо, 24 серпня набуло чинності нове зонування адаптивного карантину в Україні. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *