На Прикарпатті чотири медичні заклади другої лінії готуються приймати хворих на коронавірус. Також в області додатково розгортають майже пів тисячі додаткових ліжок.
Про це повідомила перша заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка, передає Укрінформ.
“Головне сьогодні для нас – розгорнути додаткові ліжка. В нас були визначені 13 медзакладів першої лінії, де є 1256 ліжок. У цих закладах ми додатково розгорнули вже 200 ліжок. Крім того, ми звернулись до Максима Степанова, щоб п’ять наших закладів другої лінії були додатково включені для лікування хворих на COVID-19. Щодо чотирьох з них, а саме Тлумацької, Снятинської, Коломийської інфекційної та Богородчанської, ми отримали позитивну відповідь. Очікуємо, що вони якнайшвидше підпишуть контракти з НСЗУ і розпочнуть приймати хворих. Це дасть нам змогу розгорнути додатково ще 275 ліжок. Тобто пів тисячі ліжок ми зможемо додатково розгорнути для хворих на COVID-19”, – повідомила Савка.
Вона також зауважила, що в Івано-Франківській області ситуація з захворюванням на коронавірусну інфекцію є складною. У медзакладах області необхідно розгорнути додаткові ліжка, додала Савка. За її словами, влада працює над тим, аби збільшити кількість тестування людей та посилити їхнє інформування про необхідність дотримання карантинних заходів.
Нагадаємо, минулу добу в Україні зафіксували 1658 нових випадків COVID-19.
Як відомо, 24 серпня набуло чинності нове зонування адаптивного карантину в Україні.
Інвестор SpaceX заявив про неминучу появу центрів обробки даних для ШІ на орбіті
Трамп прокоментував ймовірну відставку Стармера та розкритикував його політику
Іран спростував заяву Трампа про підписання мирної угоди зі США в неділю
Мерц подарував Трампу форму збірної ФРН з футболу на день народження