Як повідомили у пресслужбі столичної підземки, заміна почнеться завтра, 5 березня.
Через це не працюватиме вестибюль №1 у напрямку станції «Оболонь». Його закриють о 21 годині, а відкриють вже 9 березня з новими турнікетами.
Нові турнікети вже встановлені та працюють на станціях «Площа Льва Толстого», «Сирець», «Героїв Дніпра», «Харківська», «Контактова площа».
Вони приймають усі електронні способи оплати проїзду: qr-квиток, Kyiv Smart Card, Картку киянина та безконтактну банківську картку.
Нагадаємо, 23 лютого, станція метро «Харківська» запрацювала у звичайному режимі після заміни турнікетів.
Михайло ЗАГОРОДНІЙ, «Вечірній Київ»
росія атакувала Україну 70 ракетами та 611 дронами: результати роботи ППО
У ніч масштабної атаки на столицю у Перинатальному центрі народилося четверо малюків
Тижні благоустрою історичних пам'яток стартували у Києві - фоторепортаж з місця подій
У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години - ДТЕК