КИЇВ. 19 вересня. УНН. Головний тренер Дмитро Михайленко завершив співробітництво з СК “Дніпро-1”, передає УНН з посиланням на сайт клубу.
Дане рішення фахівець прийняв після другої поспіль поразки в чемпіонаті, цього разу від “Маріуполя” (1:2).
“На жаль, старт не такий, як ми планували. Тому мені слід зробити заяву. У роздягальні я вже мав розмову з хлопцями, і зараз час сказати це на пресконференції. Не той старт, якого ми бажали, щось йде не так. Тому час йти, час перегорнути сторінку, як би гірко та прикро це не звучало. Дуже багато часу я тут провів — більше 20 років як гравець та тренер. Настав час щось змінити. Ми з тренерським штабом йдемо. Хочу подякувати всім вболівальникам, керівництву, президенту, Андрію Русолу, хлопцям, які весь цей час були поруч, за роки, проведені разом, за ставлення та підтримку. Зараз кораблю час змінити капітана. Як би прикро це не звучало, час йти”, — наголосив коуч.
Примітно, що під кермом першого в історії клубу наставника “Дніпро-1” пройшов шлях через усі професійні ліги українського футболу: Другу та Першу ліги, двічі виходив у півфінал Кубка України, а у минулому сезоні виграв турнір у другій шістці УПЛ. За цей час команда провела 110 матчів, у яких здобула 70 перемог, 13 поєдинків завершила унічию, та у 27 поступилася.
Австралія та США вийшли у плей-офф ЧС-2026, Парагвай зберігає шанси на продовження боротьби
Трамп відзначив 80-річчя угодою з Іраном та боями у клітці біля Білого дому
МОК презентував офіційні емблеми зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор Alpes 2030
Колумбія перемогла Узбекистан на старті ЧС-2026, Гана вирвала перемогу над Панамою