Навальний розповів про процес відновлення після отруєння

 Джерело

Російський опозиціонер Олексій Навальний розповів про процес лікування у Німеччині і свої перші успіхи після отруєння.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

“Зовсім недавно я не впізнавав людей і не розумів, як розмовляти. Щоранку до мене приходив доктор і говорив: Олексій, Я приніс дошку, давайте придумаємо, яке на ній написати слово. Це доводило мене до відчаю, тому що хоч я вже і розумів в цілому, чого хоче лікар, але не розумів, де брати слова. Все це було геть незрозуміло. Втім, як висловити свій відчай, я теж не знав, і тому просто мовчав. І це я ще описую пізній етап, який сам пам’ятаю”, – написав він.

Опозиціонер зазначив, що вже може вставати з ліжка, але у нього тремтять ноги, коли він йде по сходах.

Політик також подякував лікарям університетської берлінської клініки “Шаріте”, які змогли “витягнути” його зі стану “технічно живої людини”.

Нагадаємо, у штабі російського політика Олексія Навального вважають, що його отруїли ще до того, як він залишив свій номер у готелі в Томську.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *