КИЇВ. 20 вересня. УНН. Донецький “Олімпік” вийшов переможцем з баталії третього туру чемпіонату України з футболу, в якому йому протистояв “Минай”, передає кореспондент УНН.
На 29 хвилині Шахаб накрутив пів команди суперників на підступах штрафної зони та завдав удару. М’яч рикошетом від Максима Тейшейри потрапив у сітку воріт.
Іранський форвард домігся свого після перерви, засмутивши гостей ще двічі. На 60 хвилині після подачі з кутового голкіпер “Минаю” у стрибку перевів рукою м’яч від воріт, але Захеді Шахаб ударом головою направив його у сітку. Через п’ять хвилин Шахаб реалізував вихід один на один з Андрієм Поповичем – 3:0.
Таким чином “Олімпік” відзначив міні-ювілей – 180-й матч у найвищому дивізіоні чемпіонату України.
Додамо, “Олімпік” з 6 очками піднявся на третій рядок, а “Минай” йде сьомим – 3 очки.
Усик має час до 30 червня, щоб домовитися про бій з Кабаєлом за титул WBC, інакше може втратити пояс
Бразилія та Марокко після виграшів у своїх матчах вийшли до плей-оф чемпіонату світу з футболу
Конго у матчі проти Португалії здобула перші в історії очки на ЧС
Комащук виборола для України першу медаль на ЧЄ-2026 з фехтування