КИЇВ. 22 вересня. УНН. Станом на 12:00 бойовики не порушували режиму припинення вогню, у районі проведення Операції об’єднаних сил спостерігається “режим тиші”. Про це на брифінгу повідомив представник пресцентру міноборони капітан Юлія Пампуха, передає кореспондент УНН.
“Від початку поточної доби, станом на 12:00, фактів порушення режиму припинення вогню зафіксовано не було. На всіх ділянках фронту спостерігається “режим тиші”, – наголосила Пампуха.
Як повідомляв УНН раніше, згідно ранкового зведення, з початку доби обстрілів українських позицій в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі не зафіксовано.
Виплати від держави 2026 - як постраждалому від обстрілів бізнесу отримати до 16 млн гривень
Українські безпілотники Defiant і Шмавік були представлені на виставці Eurosatory
На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії - в "Енергоатомі" пояснили, що відбувається
Києво-Печерська Лавра без МП - Остапенко про повернення святині та історію Успенського собору