На окупованому Донбасі російські окупанти розмістили танки та реактивні системи залпового вогню “Град” з порушенням лінії відводу.
Про це повідомляє пресцентр ООС.
Як зазначається, під час спостережного польоту безпілотник моніторингової місії ОБСЄ на окупованій території зафіксував озброєння з порушенням лінії відводу.
Так, на полігоні в районі Новоселівки Донецької області виявили 5 танків (Т-72), а недалеко від Хрустального (колишній Красний Луч) Луганської області – 21 реактивну систему залпового вогню (БМ-21 “Град”, 122 мм).
Крім того, 19 вересня патруль місії ОБСЄ виявив протипіхотну міну (МОН-200) поблизу населеного пункту Молодіжне Луганської області.
Українська сторона зазначає, що ці факти вказують на порушення досягнутих 22 липня 2020 домовленостей про припинення вогню. Також розміщення РСЗВ “Град” представляє загрозу для мирних жителів, оскільки при одночасному застосуванні цих установок площа ураження складе більше 30 квадратних кілометрів.
Війна з Іраном коштувала США 40 мільярдів доларів та розігнала інфляцію - CNN
"Нищівна кількість смертей, США бажають допомогти" - Трамп відреагував на землетрус у Венесуелі
Пацієнти з Еболою тікають із лікарень у Конго через голодну кризу
Велика Британія розробляє для України дешеву далекобійну зброю без американських компонентів