Заяви з Офісу президента вкотре свідчать, що чинна влада не готова захищати Україну від зовнішньої агресії.
Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ірина Фріз.
Вона розкритикувала позицію керівника Офісу президента Андрія Єрмака та зауважила, що така політика негативно впливає на обороноздатність України.
“Пан Єрмак грає не лише деструктивну роль, а руйнівну роль для безпеки нашої держави й нашої обороноздатності. Щодо заяв і, не в лапках, віцепрезидента пана Єрмака то вони лише вчергове засвідчують, що ця влада не налаштована захищати нашу державу”, – переконана народна обраниця.
Водночас вона запевняє, що влада продовжить свою політику, яка послаблюватиме позиції України у міжнародній спільноті.
“Говорити про війну, або про те, що Росія є агресором для них так само важко, як говорити про реальні речі, а саме про постійні порушення режиму припинення вогню та загиблих на фронті. Тому, я вважаю, що заяви пана Єрмака надалі ставатимуть ще більш деструктивними та вразливішими для нашої держави безпосередньо на дипломатичному фронті”, – заявила Ірина Фріз.
Як відомо, глава Офісу президента Андрій Єрмак пояснив, що під час візиту до Нью-Йорку для участі в 76-й сесії Генеральної асамблеї ООН президент України Володимир Зеленський не обговорював можливості залучення миротворчих сил для врегулювання конфлікту на сході України.
Нагадаємо, що віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що президент Франції Емманюель Макрон і федеральна канцлерка Німеччини Ангела Меркель підтвердили готовність до зустрічі в Нормандському форматі на рівні лідерів у Берліні.
Світові лідери відреагували на угоду Трампа з Іраном, Європа сигналізує про можливість послаблення санкцій
Імітація конструктиву: кремль тисне на європейських дипломатів - ЦПД
Стубб назвав терміни початку діалогу між Європою та рф щодо війни в Україні
У Женеву стягнули 16 тисяч поліцейських і військових через масштабний мітинг проти саміту G7