На тлі гучних поразок армії РФ у війні проти України російський диктатор Володимир Путін продовжує втрачати авторитет не лише у власній країні, а й поза її межами. Цього разу очільник Кремля умудрився зганьбитися перед послами іноземних держав.
Джерело: росЗМІ
Іноземні посли знайшли спосіб принизити Путіна
Президент РФ вкрай рідко зявляються на публіці, особливо після початку повномасштабної російсько-української війни.
Більшу частину часу він проводить у своїх бункерах, оскільки боїться палацового заколоту та замаху на власне життя.
Недарма, адже не лише його оточення та російські еліти більше не приховують свого невдоволення, а й представники країн-партнерів РФ.
Цього разу доволі кумедний випадок стався після завершення церемонії вручення вірчих грамот послам іноземних держав, що прибули до Росії.
Путін прощався декілька разів, і повторював, що зараз вже точно “всьо” і він залишить приміщення, однак усі присутні його просто ігнорували.
Диктатор змушений був покинути залу, не дочекавшись ані оплесків, ані схвальних слів.
Ба більше, посли удали, ніби лише на це й чекали.
Як користувачі мережі відреагували на черговий публічний провал Путіна:
- Яке ж воно нікчемне…
- Бридко дивитися на цього вбивцю не лише нам, а навіть його поплічникам
- В Гаазі тобі поплескають, не панікуй, Вов
- Але ж він і клоун клоун, якому більше ніхто не хоче аплодувати
- Так виглядає початок кінця!
- Доцарювалося…
- Насправді це дуже смішне відео максимально!
- Я так давно не сміялася)))
- Цікаво, він уже здогадався, що це кінець?))
Читайте також:
ЗМІ оприлюднили текст Меморандуму про взаєморозуміння між США та Іраном
Наступна Конференція з відновлення України відбудеться в Естонії у 2027 році
Саміт G7 обговорить глобальну економіку разом з Індією, Бразилією та ще чотирма країнами
Нафта продовжує падіння після обвалу нижче $80 на тлі угоди США та Ірану