Російські окупанти принесли у Крим тільки проблеми – Муждабаєв

 Джерело

Кримчани, які чекали кращого життя з приходом російських окупантів наразі дуже розчаровані, оскільки замість покращень вони отримали тільки проблеми. 

Про це сказав журналіст, заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв.

“Люди, які чекали на “русскую весну” в Криму зараз дуже здивовані. Мовляв, хотіли жити добре, але виявляється, що Росія може принести в Крим лише проблеми. Вони завезли туди стільки людей, військових, що Крим просто не справляється з таким великим потоком людей. Як військова база цей півострів абсолютно не придатний. Крим – це райське місце, де люди мають бути щасливими. Україна припинила постачати воду в Крим і окупанти отримують те, що заслуговують.”, – сказав журналіст.

Нагадаємо, у ЗМІ опублікували карту вододефіциту в окупованому Криму.

Як повідомлялось, Аянське водосховище, яке використовується для водопостачання окупованого Російською Федерацією Сімферополя, майже повністю пересохло.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *