Російські війська обстріляли Нікопольщину: поранена жінка, пошкоджено будинки

 Джерело

Ввечері та вночі війська країни-агресорки атакували Нікопольщину, завдаючи ударів дронами-камікадзе та артилерійськими снарядами. Унаслідок обстрілів постраждала 73-річна місцева мешканка, яка отримала осколкове поранення голови. Її доставили до лікарні, де вона отримує необхідну медичну допомогу. Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак, передає УНН

Деталі

У Нікополі пошкоджено три приватні будинки та лінія електропередач. Також потрощена господарська споруда, а ще одна повністю знищена у Мирівській громаді.

У Марганецькій громаді пошкоджено одну оселю, а в Червоногригорівській громаді ворог відкривав вогонь з артилерії. Інформація про наслідки обстрілу уточнюється.

На інших територіях Дніпропетровської області ніч пройшла спокійно.

Росія обстріляла Нікополь і Марганець: постраждала жінка, пошкоджено будівлі31 серпня 2024, 05:29 • 27742 перегляди

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *