КИЇВ. 8 вересня. УНН. Міністерство енергетики не має відношення до шахт “Криворізького залізорудного комбінату”, працівники яких організували протести під землею. Про це повідомляє пресслужба Міністерства, передає УНН.
Там уточнили, що у віданні Міненерго є шахти із видобування вугілля та уранової руди.
“Працівники жодного з цих державних підприємств на даний момент не страйкують”, – запевнили у Міністерстві.
Із переліком підприємств, що є в управлінні Міненерго, можна ознайомитись за посиланнями:
У Міністерстві додали, що цього року держава безпрецедентно погасила борги із заробітної плати гірникам державних вугледобувних шахт.
“На сьогодні заборгованість із зарплат, яку можна було профінансувати із держбюджету, повністю закрито. Загалом було виплачено понад 3 млрд грн з держбюджету”, – розповіли у Міненерго.
В Україні розширюють програми підтримки фермерів - стосується добрив та меліорації
Ціни на генератори в Україні: від чого залежить вартість у 2026 році та які є альтернативи
Переробна промисловість найбільше сплатила податків в Україні - забезпечено майже 18% надходжень до бюджету
Mercedes випускатиме засоби боротьби з дронами на базі G-Class та Sprinter