Shell виходить з енергетичного ринку Китаю – Reuters

 Джерело

Shell покинула енергетичні ринки Китаю в рамках прагнення генерального директора Ваеля Савана зосередитися на більш прибутковій діяльності. Про це з посиланням на повідомлення компанії повідомляє Reuters, пише УНН.

Деталі

Зазначається, що Shell вирішила вийти з енергетичного ланцюга створення вартості в Китаї, який включає виробництво електроенергії, торгівлю та маркетинг, йдеться в заяві. Рішення набрало чинності з кінця 2023 року.

Ми вибірково інвестуємо в енергетику, зосереджуючись на отриманні цінності від нашого портфоліо електроенергії, що вимагає прийняття важких виборів,

– йдеться у повідомленні.

За останні місяці Shell завершила роботу над кількома підприємствами й проєктами, включаючи роздрібні ринки електроенергії Великобританії й Німеччини, а також офшорні вітрові проєкти.

росія продаватиме газ Китаю на майже 30% дешевше, ніж Європі 24 квітня 2024, 15:06 • 16860 переглядiв

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *