Ще 103 українських бійців повернулися сьогодні додому: троє з них – з Одещини

 Джерело

Сьогодні, 14 вересня, ще 103 українських бійців повернулися додому. За попередньою інформацією, троє з них – з Одещини. Про це пише очільник Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер, передає УНН.

Це захисники Київщини, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Харківщини. Серед них – воїни ЗСУ, Національної гвардії України, прикордонники, поліцейські

– написав він.

“Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському, команді Офісу Президента, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими за постійну роботу над поверненням наших хлопців та дівчат додому!” – додав Кіпер.

Нагадаємо

Україна успішно провела обмін полоненими з росією. В результаті 103 українських військовослужбовців були звільнені з російського полону та повернулися на Батьківщину.

Обмін полоненими: Україна повернула 51 героя із системи МВС – Клименко 14 вересня 2024, 12:02 • 14998 переглядiв

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *