Сьогодні, 14 вересня, ще 103 українських бійців повернулися додому. За попередньою інформацією, троє з них – з Одещини. Про це пише очільник Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер, передає УНН.
Це захисники Київщини, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Харківщини. Серед них – воїни ЗСУ, Національної гвардії України, прикордонники, поліцейські
“Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському, команді Офісу Президента, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими за постійну роботу над поверненням наших хлопців та дівчат додому!” – додав Кіпер.
Нагадаємо
Україна успішно провела обмін полоненими з росією. В результаті 103 українських військовослужбовців були звільнені з російського полону та повернулися на Батьківщину.
Мовні патрулі в Івано-Франківську дали свій ефект, заявив Марцінків
Відстрочка для військових - що чекає на тих, у кого старі трирічні контракти
Дрони рф атакували Чернігівщину - троє поранених, пошкоджено лікарню та школу
В Україні стартувала вступна кампанія до фахових коледжів - що треба знати