Мер столиці Віталій Кличко показав три переходи, які зробили безпечнішими для пішоходів: вулиця Ромена Роллана, 3, вулиця Генерала Наумова, 5 та проспект Миру, де якраз тривають завершальні роботи.
“Продовжуємо облаштовувати острівці безпеки», — написав мер у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо за словами заступника голови КМДА Олександра Густєлєва, в 2020 році збільшення кількості острівців безпеки було визначено одним з пріоритетів дорожньо-будівельного сезону. Було влаштовано 50 острівців на вже наявних дорогах, без виконання на них робіт з реконструкції чи капітального ремонту.
Нагадаємо у столиці тривають роботи з підвищення безпеки руху на дорогах, окрім облаштування острівців безпеки міська влада готова розробити програму доповнення підземних переходів в історичній частині міста наземними відповідниками.
У Києві вже облаштували наземні регульовані переходи над підземними на вулиці Пушкінській біля станції метро «Театральна», на вулиці Верхній і Нижній Вали біля метро «Контрактова площа», через вулицю Хрещатик біля ЦУМу.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
Bolt назавжди заблокував акаунт водія після смертельної ДТП у Києві, а також змінила ще низку правил
На столичному Печерську сталась смертельна ДТП
Кияни отримали січневі платіжки за тепло. У “Київтеплоенерго" пояснили ситуацію