За 2020 рік президент Володимир Зеленський отримав 4 мільйони гривень роялті від “95 кварталу” за продаж продукції російському телеканалу “СТС”.
Про це в ефірі “Прямого” заявив позафракційний народний депутат Гео Лерос.
“Я хотів би завершити тему щодо того, як Зеленський отримує “криваві” гроші від російського “СТС”, який є в списку санкцій. “95 квартал” продавав ряд своєї продукції цьому телеканалу. За 2020 рік Зеленський отримав 4 мільйони гривень роялті від “95 кварталу”. Тому говорити про те, що він не має до цього відношення, абсолютно неправильно. Він отримує гроші від продажу продукції російському телеканалу. І РНБО не бачить в цьому абсолютно нічого”, – сказав він.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський за 2020 рік отримав 336 тисяч гривень заробітної плати, 4,6 мільйона гривень роялті, а також 13,4 мільйона гривень від продажу будинку й земельної ділянки.
Акторка Енн Хетеуей вагітна третьою дитиною
Норвегія підтримала заклик України до миру та переговорів
Виробник IRIS-T планує випускати ракети "Фламінго" спільно з Україною
Принц Джордж піде стопами батька і навчатиметься в Ітоні