У рф завершився штурм виправної колонії, де невідомі захопили заручників. Як повідомляє Telegram-канал Mash, “терористів ліквідували”, передає УНН.
“Штурм закінчено – він тривав півгодини… терористів у ВК-19 ліквідовано. Усіх заручників урятували. Операція розпочалася о 16:00, закінчилась о 16:30”, – йдеться у повідомленні.
За даними Telegram-каналу, під час штурму 23-річний уродженець Таджикистану Рустамчон Наврузі намагався підірвати себе за допомогою “жилета смертника”. Але система не спрацювала. Спецназ ліквідував його.
Нагадаємо
У виправній колонії №19 у волгоградській області рф стався бунт. Нападники, які, за повідомленнями, називають себе членами “ІДІЛ”, захопили заручників, вбили одного співробітника ФСВП та поранили кількох інших.
В Афганістані силовики розігнали протест проти арештів жінок через дрес-код
У рф запроваджують примусовий курс з БпЛА для студентів - ЦПД
У краснодарському краї спалахнув морський термінал після атаки дронів
Лідери Європи закликали Трампа організувати переговори Зеленського і путіна