Виконуючий обов’язки міністра охорони здоров’я Бразилії Едуардо Пасуелло заявив, що вакцина від COVID-19 буде впроваджена для бразильців в січні 2021 року. Він зазначив, що “будуть вакцинувати всіх”.
Про це повідомляє Reuters.
Як відомо, Бразилія тестує потенційну вакцину від AstraZeneca і підписала меморандум про взаєморозуміння на отримання 30 мільйонів доз цієї вакцини.
“Ми закриваємо контракти з виробниками вакцин, і прогнозуємо, що вакцина надійде до нас в січні наступного року, і ми почнемо вакцинувати всіх”, – сказав Пасуелло.
Раніше в ВООЗ заявили, що масова вакцинація від СОVID-19 в світі очікується не раніше середини 2021 року.
У той же час президент США Дональд Трамп заявляв, що американська вакцина від коронавіруса може бути готова в жовтні.
Нагадаємо, раніше головний інфекціоніст США закликав не поспішати з вакциною проти COVID-19. На думку експерта, використання вакцини проти COVID-19 в екстрених випадках, до того як буде доведена її ефективність – погана ідея.
Українці в ЄС - як виплати біженцям і тимчасовий захист впливають на роботу
В Албанії знесли огорожі на будівництві курорту, пов'язаного із зятем Трампа
Атаки рф на Запоріжжя 13 червня - є загиблі і поранений, пошкоджена інфраструктура
Івана Купала тепер не в липні - коли свято 2026, нова дата за календарем ПЦУ