В Чернігівській області екс-чиновника облдержадміністрації підозрюють у розкраданні понад 800 тисяч гривень при реконструкції очисних споруд в обласній лікарні та ремонтних роботах з утримання доріг. Вирішується питання про запобіжний захід.
Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.
За даними силовиків, до організації “схеми” причетні нині вже колишній начальник одного з управлінь Чернігівської ОДА і керівник суб’єктів господарювання.
“Щоб заволодіти державними коштами, виділеними на реконструкцію будівлі терапевтичного корпусу Чернігівської обласної лікарні, очисних споруд в селі Киселівка, а також на експлуатаційне утримання автомобільних доріг, зловмисники вносили до актів виконаних робіт завідомо неправдиві відомості”, – йдеться в повідомленні.
На цю мить слідчі довели причетність учасників “схеми” до присвоєння понад 800 тисяч гривень держкоштів.
Екс-керівникові управління Чернігівської ОДА, трьом директорам і бухгалтеру комерційних структур повідомили про підозру у ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27 ст. 366 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу, перевіряється виконання робіт на інших об’єктах.
Нагадаємо, раніше у Львівській області викрили корупційну схему на митниці.
Також РБК-Україна писало, що в липні на хабарі у понад 2 тисяч доларів затримали трьох керівників Одеської митниці.
На Вінниччині судитимуть трьох осіб у справі про смерть 10-річного хлопчика з інвалідністю від голоду
У Рівному під час пожежі в багатоповерхівці загинув 10-річний хлопчик
Кількість жертв ударів рф по Краматорську зросла до трьох, поранених - до шести
Незалежність та суверенітет важливіші за добробут для більшості українців - опитування