У центрі Києва сталося аварійне відключення обладнання. Через аварію без світла залишилися дві вулиці.
Про це повідомляє оператор системи розподілу “ДТЕК Київські електромережі”.
Так, без електроенергії залишились будинки за такими адресами:
вулиця Паньківська 17, 19;
Саксаганського 66, 68/21, 86, 84, 72, 70, 70б, 17, 19 15 / 77а.
“Для цих будинків ми зараз під’єднуємо дизельгенератори і одночасно відновлюємо постійну схему харчування”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 17 серпня у центрі Києва сталася аварія, через яку 71 будинок залишився без світла.
Крім того, 18 липня на лівому березі Києва сталася аварія, через що частина столиці залишилася без світла.
Мати утримувала 7-річного сина на ланцюгу на Дніпровщині - прокуратура
рф масовано атакувала виробничі об’єкти "Нафтогазу" на Полтавщині та Харківщині, є пошкодження
Київ для ЗСУ виділяє додаткові 2 млрд грн - на що підуть кошти
Погода в Україні 24 червня - де прогнозують дощі з грозами та шквали