В апараті Державного агентства лісових ресурсів зафіксували коронавірусну інфекцію у 8 працівників. Наразі там почали вживати всіх необхідних заходів для запобігання поширенню хвороби.
Про це повідомив голова відомства Василь Кузьович у Facebook.
За його словами, після підтвердження COVID-19 у трьох працівників, всі співробітники Держлісагентства здали ПЛР-тести.
“На жаль, результати лабораторних аналізів підтвердили наявність цього захворювання ще у п’яти працівників центрального апарату Держлісагентства”, – написав Кузьович.
Нагадаємо, спалах захворюваності на коронавірус зафіксовано у столичному Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут”.
Також РБК-Україна повідомляло, що у Києві у Свято-Феодосіївському ставропігійному чоловічому монастирі виявили коронавірус.
Додамо, в Україні фіксують спад кількості нових випадків коронавірусу, за минулу добу заразились 807 людей.
СБУ викрила офіцера гру рф, який вербував дітей для терактів в Одесі
Помер екснардеп Олександр Рябека | УНН
Шведські винищувачі Gripen двічі за добу перехоплювали російські літаки над Балтикою
Негода в Україні 11 червня - збитки фермерів зростають після сильних опадів