У Києві влаштували погром на Алеї Героїв Небесної сотні. Чоловік пошкодив клумби, його затримали.
Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу поліції Києва.
Перехожі повідомили поліцейським про пошкодження клумб на Алеї Героїв Небесної Сотні.
Порушника затримали і доставили до відділу поліції. Ним виявився уродженець Донецької області, 1980 року народження, який не зміг пояснити мотиви свого вчинку.
Подія зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Печерського управління поліції. Вирішується питання про визначення правової кваліфікації.
Фото: на Алеї Героїв Небесної сотні влаштували погром (facebook.com/UA.KyivPolice)
Конфлікт України та Польщі - 90% українців хочуть конструктивного діалогу щодо історичних суперечок
Окупанти в Мелітополі вербують жителів до підрозділів БпЛА через значні втрати на фронті - ЦНС
Проїзд у транспорті Києва для школярів з липня буде платним - скільки коштує
Адміністративні послуги у смартфоні та зарплати держслужбовців залежно від KPI - деталі петиції