КИЇВ. 16 серпня. УНН. Чоловік розгромив лабораторію для здачі тесту на наявність коронавірусної інфекції, розташовану на південному сході Москви. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на пресслужбу главку поліції російської столиці, передає УНН.
Інцидент стався в клініці на Новочеркаському бульварі, де чоловік влаштував конфлікт з медпрацівниками. В результаті події ніхто не постраждав. Чоловік був затриманий, йому викликали бригаду спеціалізованої медичної допомоги.
Як повідомило джерело агентства в правоохоронних органах, згодом чоловіка доставили в лікарню.
За інформацією Telegram-каналу Mash, інцидент стався в лабораторії “Гемотест”. На відеозаписі, яку публікує Mash видно, що в процедурному кабінеті, призначеному для здачі аналізів, перевернуті стіл і урна, а також розкидані речі. При цьому лікарі і медсестри спробували викликати охорону.
Відзначається, що нападник розштовхав натовп і увірвався в клініку і зі словами: “коронавірусу немає”. В даний час клініку закрили, ведуться пошуки нападника.
Велика Британія розробляє для України дешеву далекобійну зброю без американських компонентів
У мережі показали супутникові знімки московського НПЗ у капотні після українського удару дронами FP-1
План українських далекобійних санкцій виконується: Президент подякував ЗСУ за удари по росії модернізованими дронами FP
Україна розраховує на відкриття всіх переговорних кластерів щодо вступу до ЄС протягом найближчих тижнів – Качка