КИЇВ. 27 серпня. УНН. Перша леді України Олена Зеленська разом з командою фахівців розробила план заходів щодо осучаснення харчування в українських школах. Згідно з цим планом, восени 2020 року Міністерство охорони здоров’я розробить та винесе на затвердження уряду нові норми й порядок організації харчування учнів у закладах освіти. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.
“Дружина Президента України Олена Зеленська разом з командою фахівців, які працюють над осучасненням системи шкільного харчування, провели робочу зустріч, на якій обговорили перебіг реалізації плану заходів, затвердженого у межах проекту”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що першочергові кроки з реформування системи шкільного харчування було визначено за результатами комісійного обстеження 500 шкіл та онлайн-опитування понад чотирьох тисяч учнів та їхніх батьків, проведених у лютому-березні 2020 року.
“Серед виявлених під час комісійного обстеження проблем – недотримання норм харчування та недостатній внутрішній контроль за харчуванням у школах, неможливість забезпечити дієтичне харчування для дітей, які його потребують, постачання невідповідних харчових продуктів та недостатній контроль за їхнім зберіганням, відсутність усіх необхідних приміщень та недостатнє устаткування харчоблоків”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, як зазначається, батьки наголошують на таких проблемах: несмачна та холодна їжа, одноманітне меню, яке не враховує особливі дієтичні потреби, використання напівфабрикатів та відсутність перших страв, недостатня кількість фруктів і кисломолочних продуктів, поганий санітарний стан деяких шкільних їдалень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навчання в часи пандемії: у МОЗ дали рекомендації щодо роботи шкільних їдалень
Тож робоча група розробила план заходів з реформування системи харчування у школах.
“Для вирішення вищевказаних типових проблем та усуненнях причин їхнього виникнення робоча група розробила план заходів з реформування системи шкільного харчування, який включає три основні напрямки: оновлення застарілої нормативно-правової бази, підвищення контролю за якістю та безпечністю продуктів харчування та ресурсне забезпечення шкіл”, – йдеться у повідомленні.
Так, згідно з планом, восени 2020 року МОЗ розробить та винесе на затвердження Кабінетом Міністрів України нові норми й порядок організації харчування учнів у закладах освіти.
Зазначається, що нові норми враховуватимуть рекомендації дієтологів та технологів щодо калорійності, поживної цінності, розмірів порцій продуктів та частоти вживання для різних вікових груп дітей і підлітків.
Також буде посилено постійний державний моніторинг з боку Держпродспоживслужби постачальників харчових продуктів та/або послуг з організації харчування для закладів загальної середньої освіти.
“Щодо ресурсного забезпечення освітніх закладів, на оновлення матеріально-технічної бази шкіл у 2020 році спрямовано 400 млн грн освітньої субвенції, надання якої Кабінет Міністрів України затвердив у грудні 2019 року. Їдальні та харчоблоки оновлять у 1809 комунальних школах, у яких загалом навчається понад 1 млн дітей. Окрім ремонту приміщень, для харчоблоків закуповується сучасне обладнання: пароконвектомати, електричні плити, холодильне обладнання, марміти, посудомийні машини тощо”, – додали в повідомленні.
Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив план заходів з реформування системи шкільного харчування. Обов’язки Міністерств і відомств розписані до 2023 року.
Зеленський: буде палати України - буде палати москва
У Польщі заявили, що під час нового етапу пошуків у Пужниках не знайшли другої братської могили жертв УПА
США та Іран підписали угоду про припинення вогню, але Трамп пригрозив новими ударами
Трамп заявив, що загроза ядерної зброї Ірану важливіша за ризики для світової економіки