У неділю в Україні не планують відключення електроенергії

 Джерело

У неділю 15 вересня не планується застосування графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомили в Укренерго, передає УНН.

Завтра, 15 вересня, заходи обмеження споживання застосовуватись не будуть

– йдеться у повідомленні.

В компанії зазначили, що користуватись потужними електроприладами можна протягом всієї доби.

Нагадаємо

Як повідомили у Міненерго, у суботу в Україні також не відключали електроенергію.

Проте, через погодні умови знеструмлено 71 населений пункт у 5 областях, енергетики відновили живлення для 22 912 споживачів.

Делегації США надали дані про потреби для захисту і відновлення в енергетиці – Міненерго30 серпня 2024, 07:24 • 31022 перегляди

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *