У неділю 15 вересня не планується застосування графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомили в Укренерго, передає УНН.
Завтра, 15 вересня, заходи обмеження споживання застосовуватись не будуть
В компанії зазначили, що користуватись потужними електроприладами можна протягом всієї доби.
Нагадаємо
Як повідомили у Міненерго, у суботу в Україні також не відключали електроенергію.
Проте, через погодні умови знеструмлено 71 населений пункт у 5 областях, енергетики відновили живлення для 22 912 споживачів.
росіяни атакували кінну школу на Сумщині та вбили тварин
На Закарпатті другий день шукають 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси
За добу на фронті відбулося 257 боїв, рф завдала понад 100 авіаударів - Генштаб
Електронні права в Україні 2026 - як отримати та чи потрібні традиційні документи