Президент Сербії Олександр Вучич схвалив поновлення обов’язкової військової служби, зазначивши, що країні потрібна сильна армія та більше зброї. Пише УНН із посиланням на ORF News.
Президент Сербії Александар Вучич дав зелене світло на відновлення обов’язкової військової служби, яка була скасована з 2011 року. Він підписав, що погоджується на 75-денну обов’язкову військову службу для чоловіків, сказав Вучич учора на церемонії інавгурації в сербській столиці Белграді.
Сербії потрібна сильна армія і необхідно купувати і виробляти більше зброї. .. У нас немає бажання нападати на кого-небудь. Але наше бажання – стримувати всіх тих, хто загрожує нам щодня
Президент Сербії не уточнив, кого він вважає джерелом загроз.
Уряду ще належить офіційно затвердити обов’язкову військову службу. Згідно з інформацією на сьогодні, вказується, що жінки можуть продовжувати служити в збройних силах на добровільній основі.
ЄС з 1 липня скасовує безмитне ввезення посилок до 150 євро та запроваджує новий збір
Підготовка до зими та посилення ППО стануть одними з головних тем саміту ЄС – Зеленський
Мадяр наказав провести негайне розслідування у справі рейду Орбана проти Ощадбанку
Кошта виправдав контакти з москвою та заявив про підготовку до можливих переговорів з рф