КИЇВ. 12 серпня. УНН. Судді Окружного адміністративного суду Києва, яких було оголошено в розшук у справі про спробу захоплення державної влади, перебувають на робочих місцях та готові з’явитися на допит до Національного антикорупційного бюро України у порядку, передбаченому КПК. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ОАСК.
“Повідомляємо, що голова Окружного адміністративного суду міста Києва, його заступник та три судді ОАСК, яких напередодні Національним антикорупційним бюро України було оголошено в розшук за спробу захоплення державної влади, перебувають на робочих місцях та продовжують виконувати свої службові обов’язки”, — йдеться в повідомленні.
В ОАСК заявили, що заяви про “систематичне неприбуття на виклики детективів НАБУ для допитів” не відповідають дійсності, адже, як вказано, ті співробітники суду, яких було викликано на допити у встановленому законом порядку, були на них присутні.
Також у суді стверджують, що інші суддів ОАСК, зазначені у повідомленні на сайті НАБУ, до цього часу “у встановленому законом порядку не отримували як жодних повідомлень про підозру у скоєнні злочину, за який їх оголошено в розшук, так і повісток про їх виклик”.
“Судді ОАСК продовжують виконувати свої обов’язки у звичайному режимі та готові з’явитися на допит у порядку, передбаченому КПК. Водночас, судді закликають співробітників НАБУ дотримуватися чинного законодавства та не підміняти передбачені ним процесуальні дії незрозумілими піар-акціями, розрахованими виключно на увагу ЗМІ”, — зазначається в повідомленні.
Раніше на оголошення у розшук відреагував і голова ОАСК Павло Вовк.
Раніше УНН писав, що Окружний адміністративний суд міста Києва не може передати повістки про виклик до НАБУ восьми суддям, адже вони перебувають у відпустці.
Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та суддів ОАСК у справі щодо можливого захоплення влади керівництвом суду.
Також НАБУ вкотре викликало на допит голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та суддів ОАСК.
Як повідомляли раніше у САП, голові Окружного адміністративного суду міста Києва Павлу Вовку, його заступнику, п’ятьом суддям ОАСК та голові Державної судової адміністрації України повідомлено про підозру.
Трамп погрожує Ірану новими ударами на тлі домовленості про угоду
Нові санкції Британії проти РФ: під ударом танкери та ГРУ
Рютте подякував Норвегії за понад 300 млн доларів на американське озброєння для України
США та Іран погодили план підготовки мирної угоди