Генеральний прокурор Ірина Венедиктова представила колективу прокуратури міста Києва нового керівника. Ним став Олег Кіпер, який раніше обіймав посаду заступника прокурора.
Про це РБК-Україна сказав речник прокуратури Києва Надія Максимець.
Венедиктова зазначила, що очікує від нового керівника столичної прокуратури ефективної і злагодженої роботи.
“Завдань багато, але сподіваюся, що колектив столичної прокуратури, працюючи єдиною командою, забезпечить їх ефективне виконання, а результати будуть відповідати запитом суспільства”, – зазначила генпрокурор.
У свою чергу, Кіпер подякував за довіру і запевнив, що докладе максимум зусиль для ефективного виконання поставлених завдань.
Олег Кіпер почав працювати в органах прокуратури у 2001 році. Обіймав різні посади – від слідчого прокуратору до заступника начальника управління – начальника відділу Генеральної прокуратури України.
Кіпер був звільнений з люстрації, але у вересні 2019 року Окружний адміністративний суд Києва визнав звільнення незаконним і зобов’язав відновити екс-прокурора.
9 червня 2020 наказом Генерального прокурора Кіпер був призначений на посаду заступника прокурора Києва.
У Кремлі визнали провал переговорів Путіна та Трампа на Алясці
"Безпекові виклики від росії - не на рік і не на п'ять": Зеленський вказав на нові бази рф та критичну роль України для Європи
Президент Польщі позбавив Зеленського ордена Білого Орла
"Отримує аплодисменти з Москви". Сибіга публічно дорікнув Навроцькому