Залишки COVID-вакцини можуть передати до приватних клінік, які проводитимуть платну вакцинацію – Шмигаль

 Джерело

Залишки вакцини проти коронавірусу можуть передавати приватним клінікам, де українці зможуть зробити платне щеплення від COVID-19.

Про це на пресконференції заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він зауважив, що хотів би, щоб українці отримали змогу вільно подорожувати за кордон вже влітку.

“Це поки тільки як мрія – дати можливість не з 1-го, 2-го, 3-го або 4-го, а, можливо з 5-го етапу вакцинації вакцинуватися комерційно. Тобто залишки вакцин, якої уряд не буде мати можливості використовувати на перших етапах, будемо передавати це в п’ятий етап. І, звичайно, ми можемо як уряд передавати за собівартістю їх комерційним клінікам”, – розповів Шмигаль.

Він зауважив, що клініки зможуть позачергово вакцинувати тих, хто, наприклад, хоче виїхати з країни з туристичною метою. Такі щеплення будуть платними.

“Я впевнений, що вже влітку ситуація стабілізується, виробники вакцин будуть торгувати не тільки з урядами, але і з комерційними підприємствами”, – додав прем’єр.

Нагадаємо, в уряді пообіцяли до кінця року вакцинувати 10 мільйонів українців.

Як відомо, в Україні вже почалась кампанія по вакцинації від коронавірусу, в рамках якої МОЗ планує вакцинувати 80% населення до кінця 2021 року.

Крім того, Міністерство охорони здоров’я планує збільшити кількість щеплень до 10 тисяч на добу.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *