Залишки вакцини проти коронавірусу можуть передавати приватним клінікам, де українці зможуть зробити платне щеплення від COVID-19.
Про це на пресконференції заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Він зауважив, що хотів би, щоб українці отримали змогу вільно подорожувати за кордон вже влітку.
“Це поки тільки як мрія – дати можливість не з 1-го, 2-го, 3-го або 4-го, а, можливо з 5-го етапу вакцинації вакцинуватися комерційно. Тобто залишки вакцин, якої уряд не буде мати можливості використовувати на перших етапах, будемо передавати це в п’ятий етап. І, звичайно, ми можемо як уряд передавати за собівартістю їх комерційним клінікам”, – розповів Шмигаль.
Він зауважив, що клініки зможуть позачергово вакцинувати тих, хто, наприклад, хоче виїхати з країни з туристичною метою. Такі щеплення будуть платними.
“Я впевнений, що вже влітку ситуація стабілізується, виробники вакцин будуть торгувати не тільки з урядами, але і з комерційними підприємствами”, – додав прем’єр.
Нагадаємо, в уряді пообіцяли до кінця року вакцинувати 10 мільйонів українців.
Як відомо, в Україні вже почалась кампанія по вакцинації від коронавірусу, в рамках якої МОЗ планує вакцинувати 80% населення до кінця 2021 року.
Крім того, Міністерство охорони здоров’я планує збільшити кількість щеплень до 10 тисяч на добу.
Трамп анонсував ще одну поїздку до Китаю
Трамп зустрівся із Зеленським, анонсував ще одну зустріч і заявив, що "росія повинна укласти угоду"
Тейлор Свіфт стала наймолодшою жінкою в Залі слави авторів пісень
Війна РФ проти України. ЄС має докази участі Китаю у вишколі російських солдатів