КИЇВ. 24 серпня. УНН. Українці на сході нашої країни 29-й день поспіль “чують тишу”. Про це заявив Президент Володимир Зеленський, виступаючи з урочистою промовою на Софійській площі у Києві, передає кореспондент УНН.
“Рік тому я розповідав про те як кожен мій ранок починається з СМС-повідомлення від Генерального штабу України, СМС про кількість поранених та загиблих за минулу добу на передовій. Цифри бувають різними, та тільки одне повідомлення робить ранок добрим — поранених нуль, загиблих — нуль. Сьогодні 29-й день поспіль у мене і у всієї нашої України ранок дійсно добрий”, — сказав Глава держави.
З його слів, сьогодні — 29 днів, як на сході України немає бойових втрат.
“Нещодавно, будучи на Сході, я запитав умісцевих жителів, чи чули вони новину, що ми домовились про тишу? Вони відповіли: ми чуємо не новину, ми чуємо тишу”, — додав Глава держави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ООС: від початку доби бойовики не порушували режим тиші
Президент анонсував наступні кроки для створення європейської антибалістичної системи
Зеленський закликав G7 до рішучої відповіді після атаки рф, що зачепила Лавру
Що заявила Матернова
США могли бомбити Іран ще два роки, але Тегеран ухвалив розумне рішення - Трамп