24 серпня на церемонії вшанування загиблих воїнів не було ані Зеленського, ані інших представників влади – Забродський

 Джерело

У День Незалежності 24 серпня на церемонії вшанування загиблих воїнів не було ні президента Володимира Зеленського, ані представників влади.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність”, генерал-лейтенант Михайло Забродський.

“Мене особисто здивувало, я більш ніж був здивований… В цей день, як взагалі-то і кожен день, у Міністерстві оборони в Залі пам’яті проводиться ритуал певний, який присвячений військовослужбовцям, представникам інших силових відомств, які загинули в цей день. І якщо брати до уваги те, що незалежність потребує, в тому числі, і жертв під час її захисту, то мені здавалося, що місце верховного головнокомандувача діючого, хоча б на початку цього дня, саме там. Але, на жаль, відвідавши ритуал, всі впевнились, що жодного представника влади офіційної, крім військовослужбовців, які задіяні в ритуалі, і посадових осіб з апарату Міністерства оборони, на жаль, там не було”, – сказав Забродський.

На його думку, це демонстрація розуміння незалежності і демонстрація, що це свято має значити і що воно має втілювати.

“П’ять років було все зрозуміло. Свято – це наші війська на Хрещатику. І у всіх була пряма асоціація: починаючи, вибачте, від дітей і закінчуючи зрілими людьми, які розуміли, що це те, що боронить нашу незалежність, це те, на що вимушена спиратися незалежність вже сьомий рік поспіль. Але у діючої влади трохи інші погляди на це”, -додав Забродський.

Народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Софія Федина подала до Офісу генерального прокурора звернення з вимогою притягнути до відповідальності учасників цьогорічних офіційних заходів зі святкування Дня незалежності – за наругу над державними символами.

Народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Олег Синютка заявив, що офіційні заходи зі святкування Дня незалежності на Софійській площі образили багатьох українців, тому що вони відповідають образу малороса, який культивувався у Радянському Союзі.

Українці у соцмережах вщент розкритикували все “дійство” на Софіївській площі.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *