У Києві продовжують розчищувати дахи від буруль та снігу. Наразі працює понад 120 покрівельників керуючих компаній, залучені близько 30 бригад альпіністів, використовують 12 автовишок.
«Звертаємось до водіїв: не паркуйте авто біля місць проведення робіт та огороджених місць. Також пішоходів просимо бути обережними, звертати увагу на огородження та не підходити близько до місць, де проводять роботи, або огороджених ділянок», — пишуть на сайті КМДА.
Щодня вдається очищати до 300 будинків, залежно від складності та висотності. Однак у столиці є низка приміщень, які зобов’язані очищати інші обслуговуючі організації, власники чи орендарі, зокрема, приватні установи.


У місті працюють інспектори з благоустрою: штраф за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи може скласти 1700 гривень.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»
У Києві затримали організатора нарковечірок - у нього вдома знайшли 2,5 кг наркотиків та психотропів "на будь-який смак"
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
рф поширює фейк про "ракету Patriot", яка нібито пошкодила Києво-Печерську лавру - Центр страткому