За 2020 рік президент Володимир Зеленський отримав 4 мільйони гривень роялті від “95 кварталу” за продаж продукції російському телеканалу “СТС”.
Про це в ефірі “Прямого” заявив позафракційний народний депутат Гео Лерос.
“Я хотів би завершити тему щодо того, як Зеленський отримує “криваві” гроші від російського “СТС”, який є в списку санкцій. “95 квартал” продавав ряд своєї продукції цьому телеканалу. За 2020 рік Зеленський отримав 4 мільйони гривень роялті від “95 кварталу”. Тому говорити про те, що він не має до цього відношення, абсолютно неправильно. Він отримує гроші від продажу продукції російському телеканалу. І РНБО не бачить в цьому абсолютно нічого”, – сказав він.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський за 2020 рік отримав 336 тисяч гривень заробітної плати, 4,6 мільйона гривень роялті, а також 13,4 мільйона гривень від продажу будинку й земельної ділянки.
Саміт G7 змінив сприйняття війни Трампом, але до переговорів ще далеко - експерт
"Історія іграшок 5" зібрала 160 мільйонів доларів і встановила рекорд року
Через спеку у Франції закрили понад 800 шкіл та коледжів
ООН попередила про погіршення ситуації з голодом у 13 регіонах світу