КИЇВ. 27 липня. УНН. В олімпійському Токіо відбувся третій день змагань боксерського турніру в рамках якого виступила наша Анна Лисенко, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Федерації боксу України.
Деталі
Єдина представниця жіночої збірної України з боксу на цих Іграх Анна Лисенко, яка виступає у ваговій категорії до 69 кг, одностайним рішенням суддів — 5:0 перемогла суперницю з Марокко Умайма Бель Ахбіб, і вийшла в 1/4 фіналу.
Даний виграш став дебютним в кар’єрі для Лисенко на Олімпійських іграх.
Наступною опоненткою українки стане Бусеназ Сюрменелі із Туреччини.
Що передувало цьому
Українці здобули третю медаль на Олімпіаді-2020.
Веслувальниця Лузан взяла два золота у перший день чемпіонату Європи
Шахтар підписав 18-річного бразильського півзахисника Раяна Роберто
Українець Ковальчук встановив світовий рекорд на етапі Кубка світу з сучасного п’ятиборства
ЧС-2026: у суботу третя країна-учасниця, США, стартує на Мундіалі