В Івано-Франківську лікарні, які приймають хворих коронавірусом, вже заповнені на 70%. Місцева влада попереджає про наближення до “червоної” зони карантину.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа.
“З вересня бачимо стрімке зростання захворюваності. Наповненість наших лікарень зараз – 70%. Вони працюють на повні можливості. Вже йде мова, щоб відкривати для COVID-хворих додаткові відділення”, – написав Марцинків.
За його словами, вакциновані від коронавірусу складають лише 2% від всіх пацієнтів.
“З такими умовами “червона зона” не за горами. Якщо ж ми туди потрапимо, чинності наберуть нові обмеження”, – зазначив Марцинків.
Мер додав, що у випадку введення “червоної” зони карантину у місті заклади харчування будуть доступні тільки для людей із COVID-сертифікатими (тобто і працівник і відвідувач мають бути щеплені двома дозами вакцини).
Викрадали чоловіків, катували і ґвалтували - на Одещині затримали групу працівників ТЦК
Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонів до 16 з початком літнього графіка
Комітет Ради розкритикував звіт БЕБ: депутати вказали на маніпуляції, помилки та відсутність результатів
Нові кадри для репресій: колаборанти з "МВС днр" прийняли присягу та отримали завдання придушити спротив - ЦНС