КИЇВ. 8 жовтня. УНН. З п’ятниці у семи містах України запрацюють ще 20 камер автофіксації порушень Правил дорожнього руху. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook, пише УНН.
Деталі
З 8 жовтня на автомобільних дорогах міст Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кропивницький, Миколаїв, Суми та Біла Церква запрацюють прилади фіксації правопорушень, які будуть контролювати дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.
Таким чином, з завтрашнього дня кількість комплексів автофіксації на дорогах України збільшиться до 178.
Нагадаємо
Монастирський заявив, що МВС ініціюватиме підключення всіх камер спостереження до системи “Безпечна країна”.
Кличко відкрив нове укриття в Шевченківському районі - де знаходиться
Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ-Львів на 23 та 24 червня
Погода в Україні і Києві 23 червня - де чекати дощі, град і шквали, карта
На фронті зафіксовано 248 атак, інтенсивні бої тривають на Покровському та Костянтинівському напрямках - Генштаб