КИЇВ. 8 жовтня. УНН. З п’ятниці у семи містах України запрацюють ще 20 камер автофіксації порушень Правил дорожнього руху. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook, пише УНН.
Деталі
З 8 жовтня на автомобільних дорогах міст Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кропивницький, Миколаїв, Суми та Біла Церква запрацюють прилади фіксації правопорушень, які будуть контролювати дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.
Таким чином, з завтрашнього дня кількість комплексів автофіксації на дорогах України збільшиться до 178.
Нагадаємо
Монастирський заявив, що МВС ініціюватиме підключення всіх камер спостереження до системи “Безпечна країна”.
Ціни на будинки в Україні - скільки коштує нерухомість у різних містах, дані ЛУН
На ЗАЕС знову зникло зовнішнє електропостачання – МАГАТЕ зафіксувало 20-й випадок за час війни
Що святкують 21 червня в Україні та світі
Удар по автобусу з дітьми в Брянській області вигадала РФ - заява Генштабу